ALTIN YATAK / YAYLI YATAKLAR

Logo-GroupYaylı yataklar kullanıcılara çeşitli sertlik seviyelerinde seçenekler sunabilen ve uzun yıllar deforme olmasından endişe etmeden kullanılabilecek ürünlerdir.

Farklı yay çeşitleri ve dizilimleri ile hem konforlu hem de sağlıklı uyku yüzeyleri oluştururlar.

divider

Cyrstal | Altın Yatak

01-crsytal Bonel yayın dayanıklılığını, paket yayın esnekliği ve rahatlığıyla birleştiren dual yay konstrüksiyonlu çok özel bir yatak modelimizdir. Üst üste konulan dual yay sistemi ve özel dolguları sayesinde orta sertlikte ve vücut şeklini alabilen, konforlu ve eşsiz bir yapıya sahiptir.

Ottoman | Altın Yatak

02-ottoman Omurgaya tam destek sağlayan bonel yay sisteminin ortopedik yapısını, her iki tarafına entegre edilmiş konfor pedleri ile güçlendiren Ottoman, ekstra konfor arayanlar için ideal bir yataktır.

Oxford Eurotop | Altın Yatak

03-oxfordeurotop Sınıfının en yumuşak modeli olan Oxford Eurotop, yatağın üst kısmına dikili  ped ile vücudun şeklini alır, maksimum konfor sağlar. Talalay Lateks içeren bu ped aynı zamanda uyku esnasında kan dolaşımını olumsuz etkileyecek baskı noktalarının oluşmasını engeller.

Oxford Plush | Altın Yatak

04-oxfordplush İçerdiği pamuk sayesinde daha yumuşak zeminde yatmayı sevenler için ideal olan Oxford Plush, aynı zamanda vücudun nemini alır, terlemeyi önler. Sağlıklı, konforlu ve kesintisiz bir uyku sunar.

Oxford | Altın Yatak

05-oxford Orta sertlikte yatak tercih edenler için zengin özel dolgu malzemeleriyle vücuda destek ve rahatlık sağlayan Oxford, bonel yay sisteminin dayanıklılığını farklı konfor seviyelerinde sunar.

Windsor Pillowtop | Altın Yatak

06-windsor pillowtop Windsor serisinde yatağın bir tarafında kullanılan özel pillowtop pedi, aynı yatakta iki farklı konfor seçeneğini sunar. Yumuşak zemin sevenler için pedli, sert zemin sevenler için pedsiz kısmının kullanılması önerilir.

Windsor | Altın Yatak

07-windsor Tercihini sert yataktan yana kullananlar için Windsor, bonel  yayın güçlü yapısı ile  vücut ağırlığı normalin üzerindeki kişiler için önerilen modeldir.

Klasik | Altın Yatak

08-klasik Alışkanlıklarından vazgeçemeyenler için, Bonel yay sistemi ile üretilen Klasik, vücudun anatomik yapısını koruyarak, uzun ömürlü uyku  konforunu en ekonomik şekilde sizlere sunar.

Pearl Medium | Altın Yatak

09-pearl medium Vücudun her bölgesini daha fazla destekleyen micro paket yay sistemi ile gece boyunca omurganızın yapısını korur. İçerdiği pamuk, vücut ısısını dengeler ve terlemeyi önler. Güne daha enerjik uyanmanız için size sağlıklı ve konforlu bir uyku ortamı sunar.

Pearl Firm | Altın Yatak

10-pearl firm Pearl serisinin daha sert yatak tercih edenler için tasarladığı Pearl Firm, içerdiği micro paket yay sistemi sayesinde vücut ergonomisini her noktada destekler. İçerdiği pamuk, vücut ısısını dengeler ve terlemeyi önler. Güne daha enerjik uyanmanız için size sağlıklı ve konforlu bir uyku ortamı sunar.

Natura Baby | Altın Yatak

11-natura baby Paket yay sistemi, bebeğinizin vücudunu her noktadan destekleyerek kan dolaşımını düzenler. İçerdiği pamuk sayesinde bebeğiniz için gerekli olan uyku iklimini sağlar.

Altın Bebek | Altın Yatak

12-altin baby Ortopedik ve sert  yapısı ile bebeğinizin omurgasını destekleyen Altın Bebek, saf bebek tenine uyumlu doğal liflerden dokunmuş örme kumaşı ile deliksiz ve sağlıklı bir uyku sağlar.

Yaylı Yataklar