ALTIN YATAK / LATEKS YATAKLAR

Logo-GroupDoğal lateks, kauçuk ağacının öz sütünden üretilir. Talalay Lateks ise diğer lateks çeşitlerine kıyasla en sağlıklı, en dayanıklı ve en konforlu lateks çeşididir. Altın Yatak ürünlerinde sadece Talalay Lateks kullanmaktadır.

Lateks kesintisiz yapısı sayesinde vücuda her noktada temas ederek doğru destek sağlayan bir malzemedir. Kendini bırakmadan vücut şeklini alması kas ve omurga sistemine en doğru desteği yaratır. Uzun ömürlü olması ise bu doğru desteği aynı seviyede çok uzun yıllar vermesini sağlar.

Talalay yöntemi ile üretilen lateks hava, ısı ve nem transferine olanak sağlayan sağlıklı bir uyku yüzeyi oluşturur. Böylece uyku esnasında vücudunuzla yatak arasında kalan bölümde aşırı sıcaklık oluşmaz, terleme minimuma indirilmiş olur.

Lateksin sahip olduğu doğal yapısı sayesinde bakteri oluşumunu engeller. Toz alerjisi olanlar için faydalı bir seçenektir.

Lateksin bu doğal yapısı ve üstün nitelikleri, çeşitli stillerde ve biçimlerde farklı destek düzeyleri sağlayan, her beden tipine ve kişisel taleplere cevap verecek komple bir yatak koleksiyonu  oluşturmamıza olanak vermiştir..

divider

Amour | Dunlopillo

Lateks-Yataklar-01-amour Dunlopillo yatakların en kalını olan Amour, içindeki 20 cm.lik Talalay Lateks bloğu ile istediğiniz rahatlığı odanıza getirir. Özel olarak seçilmiş %100 pamuklu ve hava alabilen kumaşı sayesinde terlemeyi azaltarak rahat ve sağlıklı bir uyku sunar. Yatağın performansını artırması için Amour baza ile kullanılması önerilir.

Orchid | Dunlopillo

Lateks-Yataklar-02-orchid 18 cm.lik Talalay Lateks bloğu sayesinde ısı, hava ve nem transferini maksimum seviyede yaparak vücut için en uygun uyku iklimini hazırlar. Gözenekli yapısıyla kendi kendini de havalandıran Orchid, yumuşak yatak sevenler için ideal.

Diamond | Dunlopillo

Lateks-Yataklar-03-Diamond En iyi hava transferini sağlayan at kılı,  pamuk, Talalay lateks ve yün gibi doğal malzemelerden üretilmiş Diamond, doğal klima özelliğine sahiptir. 5 zonlu paket yay sistemi ve üzeri doğal bambu kumaşla kaplanmış Diamond, rahatına düşkünlerin vazgeçemeyeceği bir seçenek.

Firmrest | Dunlopillo

Lateks-Yataklar-04-firmrest Firmrest, hareketli sistemler üzerinde de  rahatlıkla kullanabileceğiniz, içindeki blok Talalay Lateks sayesinde hava, ısı, nem transferi yapabilen sağlıklı ve konforlu bir yataktır.

Imperial Plus | Dunlopillo

Lateks-Yataklar-05-imperialplus Bonel yay ve Talalay Lateks bloğunun birarada kulanıldığı Imperial Plus, maksimum desteği sağlayarak vücudun yatarken de anatomik yapısını korur. Doğal lateksin hava geçirgen özelliği ile bakteri oluşumunu engeller. Gece boyunca daha sağlıklı uyku ortamı sunar.

Imperial | Dunlopillo

Lateks-Yataklar-06-imperial 5 zonlu paket yay sistemi ve Talalay Lateks bloğunun birlikte kullanıldığı Imperial, birbirinden ayrı paketlenen farklı sertlikteki yaylar sayesinde farklı vücut tiplerine aynı konforu sunar. Ayrıca hareket transferini engelleyerek, eşlerin yatak içerisindeki hareketlerinden etkilenmeden daha kaliteli ve kesintisiz uyumalarına yardımcı olur.

Dunlopillo Baby | Dunlopillo

Lateks-Yataklar-07-dunlopillo baby Talalay Lateksin esnek yapısı omurganın kendi eğrisinde gelişmesini sağlarken, doğal yapısının sağladığı hava dolaşımı ile  ‘’Myte’’ların yaşamasını engeller. Bebeğiniz için gerekli hijyenik ve sağlıklı uyku ortamını yaratır.

Imperial Baby | Dunlopillo

Lateks-Yataklar-08-imperial baby Bebeğinizin sağlıklı gelişimini düşünerek tasarlanan Imperial Baby, paket yay sisteminin destekleyici, Talalay Lateksin gözenekli yapısı ile uyku esnasında vücudun nem dengesini korur, terletmez. Böylece bebeğiniz gece boyunca huzurla uyur.

Lateks Yataklar