FM TASARIM

 

fm-magazaFirmamız 1996 yılında üretici olarak mobilya sektörüne girmiştir.

Firmamız ürün yelpazesini genişleterek siz değerli müşterilere farklı alanlarda farklı Mobilyalar sunmak amacı ile 2007 yılında ülkemizin ve dünyamızın seçkin markalarını bünyesine katmıştır.

Üretimlerimiz, müşteri istek ve beğenilerine cevap verebilen, ölçüye göre farklı tasarımlar sunabilen, modern ve country yaşamın işlevselliğini ve rahatlığını bulabileceğiniz, yalın ve kaliteli Mobilya tasarım anlayışını benimsemiştir.

Yerine ve ölçüye göre sınırsız tasarımlar, mimari projeler, her türlü mekana göre profesyonel çözümleri firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Modern , Country ve Avangarde Yatak Odaları, Yemek Odaları, Koltuk Takımları, TV Üniteleri Giyinme Odaları, Sürgü Dolaplar, Portmanto, Kütüphane, Çalışma masaları vb..

Kullanılan Cam, Metal, Ahşap, Kumaş, Deri gibi malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı gözönüne alınarak kullanıma sunulmuştur.Ürünlerimiz firmamız garantisi ve MASKO ve MODOKO MOBİLYA KENTİ GÜVENCESİ altındadır.

Mobilya, Mobilya Mağazası sayısı ve verilen hizmetin en çok olduğu yer Masko, İstanbul İkitelli de Modoko İstanbul Ümraniye;de yılın 365 günü açık dünyanın en büyük mobilya kentinde FM tasarım size en iyi şekilde hizmet vermektedir.

divider

Country ve Modern Mobilya Üretimi ve Satış Mağazaları