ALTIN YATAK / BAZALAR

Logo-GroupYataklar hiçbir zaman üzerinde durdukları bazalardan ya da taşıyıcılardan bağımsız düşünülmemelidir. Her yatak muhakkak bir taşıyıcının üzerinde bulunur ve taşıyıcı ile birlikte bir sistem olarak çalışır, tepki verir.

Cinsi ve malzemesi ne olursa olsun yatağınız sert bir yüzey üzerinde farklı, esnek bir yüzey üzerinde farklı his verecektir. Esnek latalı ya da yaylı bir baza, yatağınıza ekstra esneklik ve konfor katacağı gibi yatağınızın doğru şekilde havalanmasını da sağlayacaktır.

Alacağınız yatağın en iyi performansı verebilmesi için lütfen taşıyıcı ile birlikte düşünüp karar veriniz.

divider

Sabit Baza | Altın Yatak

Bazalar-01-sabitbaza Yatağınızın formu ne ise onu koruyarak sadece taşıyıcı özelliğine sahip olan bazamız, tercih edilen kumaş ve deri seçenekleri ile kaplanarak yatak odanıza şık ve estetik görünüm kazandırır.

Latalı Sandıklı Baza | Altın Yatak

Bazalar-02-latali_sandikli Tasarımın latalı oluşu üzerindeki yatağa esneklik kazandırır. Latalar yatağın formuna göre öne arkaya hareket ederek, üzerine gelen darbenin yayılmasını sağladığından yatağınız daha uzun ömürlü olur.Sandık kısmının üzeri tamamen kapanmadığı için hava sirkülasyonu gerçekleşir, bu da koku ve bakteri oluşumunu engeller. Güçlü amortisörleri size kullanım kolaylığı sağlarken, emniyet kilidi güvenli bir şekilde kullanıma yardımcı olur.

Yavrulu Baza | Altın Yatak

Bazalar-03-yavrulu_baza Dar mekanlarda avantaj sağlayan baza, yer kaplamaz. Alttan çıkan yaylı yatak, ayakları açıldığında sabit yatak ile aynı yükseklikte olup sabit baza ile yan yana veya ayrı bir yerde kullanılabilir. Hem daha fazla yer hem daha fazla yatak kazanmak isteyenlere.

Çekmeceli Yaylı Baza | Dunlopillo

Bazalar-04-cekmeceliyaylibaza Dunlopillo yataklarla estetik olarak kusursuz uyum sağlayan bu özel bazalar, tek kişiliklerdeki 2, çift kişiliklerdeki 4 adet çekmece ile büyük kullanım kolaylığı sunar. Üst kısmının yaylı olması ise Dunlopillo yatağınıza ekstra esneklik ve konfor katacaktır.

Amour Baza | Dunlopillo

Bazalar-05-amourbaza İçindeki yay sistemi sayesinde üzerine koyacağınız yatağa ekstra esneklik sağlayarak rahat bir zemin hazırlayan Amour baza, farklı ölçü seçenekleriyle konfor arayanlar için uygun bir seçenek.

Yaylı Baza | Dunlopillo

Bazalar-06-yayli_baza_dunlopillosultandivan İçindeki yay sistemi sayesinde üzerine koyacağınız yatağa ekstra esneklik sağlayarak rahat bir zemin hazırlayan baza, farklı ölçü alternatifleriyle   ekstra konfor arayanlar için uygun bir seçenek. Lateks yatak ve Imperial model yataklar için kullanılması önerilir.

Bazalar